13,5 * 4 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 41 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 605,81 | 6.663,87 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 605,81 | 6.663,87 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 605,81 | 6.663,87 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 605,81 | 6.663,87 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 605,81 | 6.663,87 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 604,36 | 6.647,96 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 604,36 | 6.647,96 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.305,21 | 5.305,21 |
| 2 | 2.845,72 | 5.691,43 |
| 3 | 1.933,22 | 5.799,66 |
| 4 | 1.476,84 | 5.907,35 |
| 5 | 1.203,22 | 6.016,11 |
| 6 | 1.020,63 | 6.123,80 |
| 7 | 890,21 | 6.231,50 |
| 8 | 792,47 | 6.339,73 |
| 9 | 716,50 | 6.448,48 |
| 10 | 655,57 | 6.555,65 |
| 11 | 604,36 | 6.647,96 |
| 12 | 564,34 | 6.772,10 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.