13,5 * 4,5 cm - 45 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 225,19 | 2.477,05 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 225,19 | 2.477,05 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 225,19 | 2.477,05 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 225,19 | 2.477,05 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 225,19 | 2.477,05 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 224,65 | 2.471,14 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 224,65 | 2.471,14 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.972,02 | 1.972,02 |
| 2 | 1.057,79 | 2.115,58 |
| 3 | 718,60 | 2.155,81 |
| 4 | 548,96 | 2.195,84 |
| 5 | 447,25 | 2.236,27 |
| 6 | 379,38 | 2.276,30 |
| 7 | 330,90 | 2.316,33 |
| 8 | 294,57 | 2.356,56 |
| 9 | 266,33 | 2.396,99 |
| 10 | 243,68 | 2.436,83 |
| 11 | 224,65 | 2.471,14 |
| 12 | 209,77 | 2.517,28 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.