11,7 * 5 cm - 35 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR - Horn ( Doğal Boynuz) |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 11,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 760,77 | 8.368,44 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 760,77 | 8.368,44 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 760,77 | 8.368,44 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 760,77 | 8.368,44 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 760,77 | 8.368,44 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 758,95 | 8.348,45 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 758,95 | 8.348,45 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.662,24 | 6.662,24 |
| 2 | 3.573,63 | 7.147,25 |
| 3 | 2.427,72 | 7.283,16 |
| 4 | 1.854,60 | 7.418,40 |
| 5 | 1.511,00 | 7.554,98 |
| 6 | 1.281,70 | 7.690,22 |
| 7 | 1.117,92 | 7.825,47 |
| 8 | 995,17 | 7.961,38 |
| 9 | 899,77 | 8.097,95 |
| 10 | 823,25 | 8.232,53 |
| 11 | 758,95 | 8.348,45 |
| 12 | 708,70 | 8.504,35 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.