15,5 * 4,8 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 608,61 | 6.694,75 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 608,61 | 6.694,75 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 608,61 | 6.694,75 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 608,61 | 6.694,75 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 608,61 | 6.694,75 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 607,16 | 6.678,76 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 607,16 | 6.678,76 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.329,79 | 5.329,79 |
| 2 | 2.858,90 | 5.717,80 |
| 3 | 1.942,18 | 5.826,53 |
| 4 | 1.483,68 | 5.934,72 |
| 5 | 1.208,80 | 6.043,98 |
| 6 | 1.025,36 | 6.152,18 |
| 7 | 894,34 | 6.260,37 |
| 8 | 796,14 | 6.369,10 |
| 9 | 719,82 | 6.478,36 |
| 10 | 658,60 | 6.586,02 |
| 11 | 607,16 | 6.678,76 |
| 12 | 566,96 | 6.803,48 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.