13 * 3,7 cm - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,9 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 456,13 | 5.017,40 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 456,13 | 5.017,40 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 456,13 | 5.017,40 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 456,13 | 5.017,40 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 456,13 | 5.017,40 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 455,04 | 5.005,42 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 455,04 | 5.005,42 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.994,43 | 3.994,43 |
| 2 | 2.142,61 | 4.285,22 |
| 3 | 1.455,57 | 4.366,71 |
| 4 | 1.111,95 | 4.447,80 |
| 5 | 905,94 | 4.529,68 |
| 6 | 768,46 | 4.610,77 |
| 7 | 670,27 | 4.691,86 |
| 8 | 596,67 | 4.773,34 |
| 9 | 539,47 | 4.855,23 |
| 10 | 493,59 | 4.935,92 |
| 11 | 455,04 | 5.005,42 |
| 12 | 424,91 | 5.098,89 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.