13,5 * 5 cm - 54 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.199,43 | 46.193,77 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.199,43 | 46.193,77 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.199,43 | 46.193,77 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.199,43 | 46.193,77 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.199,43 | 46.193,77 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.189,40 | 46.083,44 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.189,40 | 46.083,44 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 36.775,55 | 36.775,55 |
| 2 | 19.726,41 | 39.452,81 |
| 3 | 13.401,01 | 40.203,03 |
| 4 | 10.237,39 | 40.949,57 |
| 5 | 8.340,69 | 41.703,47 |
| 6 | 7.075,00 | 42.450,02 |
| 7 | 6.170,94 | 43.196,56 |
| 8 | 5.493,35 | 43.946,78 |
| 9 | 4.966,74 | 44.700,68 |
| 10 | 4.544,36 | 45.443,55 |
| 11 | 4.189,40 | 46.083,44 |
| 12 | 3.912,00 | 46.943,99 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.