14 * 6,5 cm - 62 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 62 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.396,87 | 48.365,60 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.396,87 | 48.365,60 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.396,87 | 48.365,60 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.396,87 | 48.365,60 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.396,87 | 48.365,60 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.386,37 | 48.250,09 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.386,37 | 48.250,09 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.504,58 | 38.504,58 |
| 2 | 20.653,86 | 41.307,71 |
| 3 | 14.031,07 | 42.093,21 |
| 4 | 10.718,71 | 42.874,85 |
| 5 | 8.732,84 | 43.664,19 |
| 6 | 7.407,64 | 44.445,84 |
| 7 | 6.461,07 | 45.227,48 |
| 8 | 5.751,62 | 46.012,97 |
| 9 | 5.200,26 | 46.802,32 |
| 10 | 4.758,01 | 47.580,11 |
| 11 | 4.386,37 | 48.250,09 |
| 12 | 4.095,93 | 49.151,10 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.