13,5 * 4 cm - 43 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.402,82 | 48.430,98 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.402,82 | 48.430,98 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.402,82 | 48.430,98 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.402,82 | 48.430,98 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.402,82 | 48.430,98 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.392,30 | 48.315,31 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.392,30 | 48.315,31 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.556,63 | 38.556,63 |
| 2 | 20.681,78 | 41.363,55 |
| 3 | 14.050,04 | 42.150,11 |
| 4 | 10.733,20 | 42.932,81 |
| 5 | 8.744,64 | 43.723,22 |
| 6 | 7.417,65 | 44.505,92 |
| 7 | 6.469,80 | 45.288,62 |
| 8 | 5.759,40 | 46.075,17 |
| 9 | 5.207,29 | 46.865,58 |
| 10 | 4.764,44 | 47.644,43 |
| 11 | 4.392,30 | 48.315,31 |
| 12 | 4.101,46 | 49.217,54 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.