13 * 3,8 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.416,85 | 48.585,40 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.416,85 | 48.585,40 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.416,85 | 48.585,40 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.416,85 | 48.585,40 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.416,85 | 48.585,40 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.406,31 | 48.469,36 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.406,31 | 48.469,36 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.679,56 | 38.679,56 |
| 2 | 20.747,72 | 41.495,43 |
| 3 | 14.094,83 | 42.284,49 |
| 4 | 10.767,42 | 43.069,69 |
| 5 | 8.772,52 | 43.862,62 |
| 6 | 7.441,30 | 44.647,82 |
| 7 | 6.490,43 | 45.433,01 |
| 8 | 5.777,76 | 46.222,07 |
| 9 | 5.223,89 | 47.015,01 |
| 10 | 4.779,63 | 47.796,33 |
| 11 | 4.406,31 | 48.469,36 |
| 12 | 4.114,54 | 49.374,46 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.