9,5 * 5,7 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 9,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.499,53 | 38.494,80 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.499,53 | 38.494,80 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.499,53 | 38.494,80 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.499,53 | 38.494,80 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.499,53 | 38.494,80 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.491,17 | 38.402,87 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.491,17 | 38.402,87 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.646,29 | 30.646,29 |
| 2 | 16.438,67 | 32.877,34 |
| 3 | 11.167,51 | 33.502,52 |
| 4 | 8.531,16 | 34.124,64 |
| 5 | 6.950,58 | 34.752,89 |
| 6 | 5.895,84 | 35.375,01 |
| 7 | 5.142,45 | 35.997,13 |
| 8 | 4.577,79 | 36.622,32 |
| 9 | 4.138,95 | 37.250,57 |
| 10 | 3.786,96 | 37.869,62 |
| 11 | 3.491,17 | 38.402,87 |
| 12 | 3.260,00 | 39.119,99 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.