14 * 5,2 cm - 64 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 64 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.630,29 | 39.933,20 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.630,29 | 39.933,20 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.630,29 | 39.933,20 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.630,29 | 39.933,20 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.630,29 | 39.933,20 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.621,62 | 39.837,83 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.621,62 | 39.837,83 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.791,42 | 31.791,42 |
| 2 | 17.052,92 | 34.105,84 |
| 3 | 11.584,79 | 34.754,38 |
| 4 | 8.849,94 | 35.399,75 |
| 5 | 7.210,29 | 36.051,47 |
| 6 | 6.116,14 | 36.696,84 |
| 7 | 5.334,60 | 37.342,20 |
| 8 | 4.748,84 | 37.990,75 |
| 9 | 4.293,61 | 38.642,47 |
| 10 | 3.928,47 | 39.284,66 |
| 11 | 3.621,62 | 39.837,83 |
| 12 | 3.381,81 | 40.581,75 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.