10 * 5,5 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.564,60 | 50.210,63 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.564,60 | 50.210,63 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.564,60 | 50.210,63 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.564,60 | 50.210,63 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.564,60 | 50.210,63 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.553,70 | 50.090,71 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.553,70 | 50.090,71 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.973,43 | 39.973,43 |
| 2 | 21.441,75 | 42.883,50 |
| 3 | 14.566,32 | 43.698,95 |
| 4 | 11.127,60 | 44.510,41 |
| 5 | 9.065,97 | 45.329,87 |
| 6 | 7.690,22 | 46.141,33 |
| 7 | 6.707,54 | 46.952,79 |
| 8 | 5.971,03 | 47.768,25 |
| 9 | 5.398,63 | 48.587,70 |
| 10 | 4.939,52 | 49.395,17 |
| 11 | 4.553,70 | 50.090,71 |
| 12 | 4.252,17 | 51.026,08 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.