24 * 4,7 cm - 56 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Fitresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 24 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 56 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.655,89 | 51.214,83 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.655,89 | 51.214,83 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.655,89 | 51.214,83 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.655,89 | 51.214,83 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.655,89 | 51.214,83 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.644,77 | 51.092,51 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.644,77 | 51.092,51 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 40.772,89 | 40.772,89 |
| 2 | 21.870,58 | 43.741,16 |
| 3 | 14.857,64 | 44.572,92 |
| 4 | 11.350,15 | 45.400,61 |
| 5 | 9.247,29 | 46.236,46 |
| 6 | 7.844,03 | 47.064,15 |
| 7 | 6.841,69 | 47.891,84 |
| 8 | 6.090,45 | 48.723,60 |
| 9 | 5.506,61 | 49.559,45 |
| 10 | 5.038,31 | 50.383,06 |
| 11 | 4.644,77 | 51.092,51 |
| 12 | 4.337,22 | 52.046,59 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.