13,7 * 4,1 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,1 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.260,29 | 46.863,24 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.260,29 | 46.863,24 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.260,29 | 46.863,24 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.260,29 | 46.863,24 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.260,29 | 46.863,24 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.250,12 | 46.751,32 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.250,12 | 46.751,32 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 37.308,53 | 37.308,53 |
| 2 | 20.012,30 | 40.024,59 |
| 3 | 13.595,23 | 40.785,68 |
| 4 | 10.385,76 | 41.543,05 |
| 5 | 8.461,57 | 42.307,87 |
| 6 | 7.177,54 | 43.065,24 |
| 7 | 6.260,37 | 43.822,60 |
| 8 | 5.572,96 | 44.583,69 |
| 9 | 5.038,72 | 45.348,52 |
| 10 | 4.610,22 | 46.102,15 |
| 11 | 4.250,12 | 46.751,32 |
| 12 | 3.968,70 | 47.624,34 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.