13,7 * 4,3 cm - 34 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 34 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.955,99 | 43.515,88 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.955,99 | 43.515,88 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.955,99 | 43.515,88 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.955,99 | 43.515,88 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.955,99 | 43.515,88 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.946,54 | 43.411,95 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.946,54 | 43.411,95 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.643,64 | 34.643,64 |
| 2 | 18.582,85 | 37.165,70 |
| 3 | 12.624,14 | 37.872,43 |
| 4 | 9.643,92 | 38.575,69 |
| 5 | 7.857,18 | 39.285,89 |
| 6 | 6.664,86 | 39.989,15 |
| 7 | 5.813,20 | 40.692,42 |
| 8 | 5.174,89 | 41.399,15 |
| 9 | 4.678,82 | 42.109,34 |
| 10 | 4.280,92 | 42.809,15 |
| 11 | 3.946,54 | 43.411,95 |
| 12 | 3.685,22 | 44.222,61 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.