Dunhill üç pipoluk günlük set. Shell Briar gr3
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = Morning: 3,8 cm / Midday: 3,6 cm / Evening: 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = Mornig: 2 cm / Midday: 1,8 cm / Evening: 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = Morning: 2,4 cm / Midday: 3,2 cm / Evening 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = Morning: 3,2 / Midday: 4 cm / Evening: 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E =Morninbg: 15 cm / Midday: 13,5 cm / Evening: 12,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= Morning: 32 gr / Midday: 35 gr / Evening: 31 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.388,56 | 224.274,11 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.388,56 | 224.274,11 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.388,56 | 224.274,11 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.388,56 | 224.274,11 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.388,56 | 224.274,11 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.339,86 | 223.738,46 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.339,86 | 223.738,46 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 178.547,97 | 178.547,97 |
| 2 | 95.773,13 | 191.546,26 |
| 3 | 65.062,88 | 195.188,64 |
| 4 | 49.703,29 | 198.813,16 |
| 5 | 40.494,68 | 202.473,40 |
| 6 | 34.349,65 | 206.097,92 |
| 7 | 29.960,35 | 209.722,45 |
| 8 | 26.670,60 | 213.364,82 |
| 9 | 24.113,90 | 217.025,06 |
| 10 | 22.063,17 | 220.631,73 |
| 11 | 20.339,86 | 223.738,46 |
| 12 | 18.993,04 | 227.916,48 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.