12,5 * 4,2 cm - 35 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.537,86 | 49.916,51 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.537,86 | 49.916,51 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.537,86 | 49.916,51 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.537,86 | 49.916,51 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.537,86 | 49.916,51 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.527,03 | 49.797,29 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.527,03 | 49.797,29 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 39.739,28 | 39.739,28 |
| 2 | 21.316,15 | 42.632,30 |
| 3 | 14.480,99 | 43.442,98 |
| 4 | 11.062,42 | 44.249,69 |
| 5 | 9.012,87 | 45.064,34 |
| 6 | 7.645,18 | 45.871,05 |
| 7 | 6.668,25 | 46.677,76 |
| 8 | 5.936,06 | 47.488,44 |
| 9 | 5.367,01 | 48.303,09 |
| 10 | 4.910,58 | 49.105,83 |
| 11 | 4.527,03 | 49.797,29 |
| 12 | 4.227,27 | 50.727,19 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.