15 * 5 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.151,21 | 78.663,30 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.151,21 | 78.663,30 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.151,21 | 78.663,30 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.151,21 | 78.663,30 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.151,21 | 78.663,30 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.134,13 | 78.475,43 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.134,13 | 78.475,43 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 62.625,03 | 62.625,03 |
| 2 | 33.592,07 | 67.184,13 |
| 3 | 22.820,56 | 68.461,68 |
| 4 | 17.433,24 | 69.732,97 |
| 5 | 14.203,36 | 71.016,78 |
| 6 | 12.048,01 | 72.288,07 |
| 7 | 10.508,48 | 73.559,36 |
| 8 | 9.354,61 | 74.836,91 |
| 9 | 8.457,86 | 76.120,72 |
| 10 | 7.738,58 | 77.385,75 |
| 11 | 7.134,13 | 78.475,43 |
| 12 | 6.661,74 | 79.940,85 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.