15 * 5 cm - 30 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,87 | 3.265,57 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,87 | 3.265,57 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,87 | 3.265,57 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,87 | 3.265,57 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,87 | 3.265,57 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,16 | 3.257,77 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,16 | 3.257,77 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.599,77 | 2.599,77 |
| 2 | 1.394,52 | 2.789,03 |
| 3 | 947,36 | 2.842,07 |
| 4 | 723,71 | 2.894,84 |
| 5 | 589,63 | 2.948,14 |
| 6 | 500,15 | 3.000,91 |
| 7 | 436,24 | 3.053,69 |
| 8 | 388,34 | 3.106,73 |
| 9 | 351,11 | 3.160,02 |
| 10 | 321,25 | 3.212,54 |
| 11 | 296,16 | 3.257,77 |
| 12 | 276,55 | 3.318,61 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.