14 * 4,7 cm - 46 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 46 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.112,35 | 56.235,90 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.112,35 | 56.235,90 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.112,35 | 56.235,90 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.112,35 | 56.235,90 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.112,35 | 56.235,90 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.100,14 | 56.101,59 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.100,14 | 56.101,59 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 44.770,24 | 44.770,24 |
| 2 | 24.014,76 | 48.029,51 |
| 3 | 16.314,28 | 48.942,83 |
| 4 | 12.462,92 | 49.851,66 |
| 5 | 10.153,89 | 50.769,45 |
| 6 | 8.613,05 | 51.678,29 |
| 7 | 7.512,45 | 52.587,12 |
| 8 | 6.687,56 | 53.500,44 |
| 9 | 6.046,47 | 54.418,23 |
| 10 | 5.532,26 | 55.322,59 |
| 11 | 5.100,14 | 56.101,59 |
| 12 | 4.762,43 | 57.149,21 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.