15 * 5,4 cm - 54 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.813,83 | 63.952,10 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.813,83 | 63.952,10 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.813,83 | 63.952,10 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.813,83 | 63.952,10 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.813,83 | 63.952,10 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.799,94 | 63.799,36 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.799,94 | 63.799,36 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 50.913,22 | 50.913,22 |
| 2 | 27.309,85 | 54.619,70 |
| 3 | 18.552,78 | 55.658,33 |
| 4 | 14.172,97 | 56.691,87 |
| 5 | 11.547,12 | 57.735,59 |
| 6 | 9.794,86 | 58.769,13 |
| 7 | 8.543,24 | 59.802,67 |
| 8 | 7.605,16 | 60.841,30 |
| 9 | 6.876,11 | 61.885,02 |
| 10 | 6.291,35 | 62.913,47 |
| 11 | 5.799,94 | 63.799,36 |
| 12 | 5.415,89 | 64.990,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.