11,8 * 4 cm - 44 gr Filtresiz
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 11,8 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 881,37 | 9.695,11 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 881,37 | 9.695,11 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 881,37 | 9.695,11 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 881,37 | 9.695,11 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 881,37 | 9.695,11 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 879,27 | 9.671,95 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 879,27 | 9.671,95 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.718,42 | 7.718,42 |
| 2 | 4.140,16 | 8.280,32 |
| 3 | 2.812,59 | 8.437,78 |
| 4 | 2.148,62 | 8.594,46 |
| 5 | 1.750,54 | 8.752,69 |
| 6 | 1.484,90 | 8.909,37 |
| 7 | 1.295,15 | 9.066,06 |
| 8 | 1.152,94 | 9.223,51 |
| 9 | 1.042,42 | 9.381,74 |
| 10 | 953,77 | 9.537,65 |
| 11 | 879,27 | 9.671,95 |
| 12 | 821,05 | 9.852,56 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.