13 * 5,3 cm - 76 gr Filtresiz
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 76 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 908,71 | 9.995,82 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 908,71 | 9.995,82 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 908,71 | 9.995,82 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 908,71 | 9.995,82 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 908,71 | 9.995,82 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 906,54 | 9.971,94 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 906,54 | 9.971,94 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.957,82 | 7.957,82 |
| 2 | 4.268,58 | 8.537,15 |
| 3 | 2.899,83 | 8.699,49 |
| 4 | 2.215,26 | 8.861,03 |
| 5 | 1.804,83 | 9.024,17 |
| 6 | 1.530,95 | 9.185,71 |
| 7 | 1.335,32 | 9.347,26 |
| 8 | 1.188,70 | 9.509,59 |
| 9 | 1.074,75 | 9.672,73 |
| 10 | 983,35 | 9.833,48 |
| 11 | 906,54 | 9.971,94 |
| 12 | 846,51 | 10.158,16 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.