15 * 5 cm - 41 gr Filtresiz
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 41 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 963,86 | 10.602,51 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 963,86 | 10.602,51 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 963,86 | 10.602,51 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 963,86 | 10.602,51 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 963,86 | 10.602,51 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 961,56 | 10.577,19 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 961,56 | 10.577,19 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.440,82 | 8.440,82 |
| 2 | 4.527,66 | 9.055,31 |
| 3 | 3.075,83 | 9.227,50 |
| 4 | 2.349,71 | 9.398,85 |
| 5 | 1.914,38 | 9.571,89 |
| 6 | 1.623,87 | 9.743,24 |
| 7 | 1.416,37 | 9.914,59 |
| 8 | 1.260,85 | 10.086,78 |
| 9 | 1.139,98 | 10.259,82 |
| 10 | 1.043,03 | 10.430,32 |
| 11 | 961,56 | 10.577,19 |
| 12 | 897,89 | 10.774,71 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.