15,5 * 6,5 cm - 62 gr Filtresiz
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 62 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.068,30 | 22.751,34 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.068,30 | 22.751,34 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.068,30 | 22.751,34 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.068,30 | 22.751,34 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.068,30 | 22.751,34 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.063,36 | 22.697,00 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.063,36 | 22.697,00 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.112,68 | 18.112,68 |
| 2 | 9.715,64 | 19.431,28 |
| 3 | 6.600,26 | 19.800,78 |
| 4 | 5.042,12 | 20.168,47 |
| 5 | 4.107,96 | 20.539,78 |
| 6 | 3.484,58 | 20.907,47 |
| 7 | 3.039,31 | 21.275,15 |
| 8 | 2.705,58 | 21.644,65 |
| 9 | 2.446,22 | 22.015,96 |
| 10 | 2.238,18 | 22.381,84 |
| 11 | 2.063,36 | 22.697,00 |
| 12 | 1.926,74 | 23.120,84 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.