10,5 * 5,7 cm - 53 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.933,08 | 43.263,93 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.933,08 | 43.263,93 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.933,08 | 43.263,93 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.933,08 | 43.263,93 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.933,08 | 43.263,93 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,60 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,60 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.443,06 | 34.443,06 |
| 2 | 18.475,26 | 36.950,51 |
| 3 | 12.551,05 | 37.653,15 |
| 4 | 9.588,09 | 38.352,35 |
| 5 | 7.811,69 | 39.058,43 |
| 6 | 6.626,27 | 39.757,62 |
| 7 | 5.779,55 | 40.456,82 |
| 8 | 5.144,93 | 41.159,46 |
| 9 | 4.651,73 | 41.865,54 |
| 10 | 4.256,13 | 42.561,29 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,60 |
| 12 | 3.663,88 | 43.966,57 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.