13,5 * 5 cm - 63 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR / Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | New/Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 63 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 575,33 | 6.328,60 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 575,33 | 6.328,60 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 575,33 | 6.328,60 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 575,33 | 6.328,60 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 575,33 | 6.328,60 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 573,95 | 6.313,48 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 573,95 | 6.313,48 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.038,29 | 5.038,29 |
| 2 | 2.702,54 | 5.405,08 |
| 3 | 1.835,95 | 5.507,86 |
| 4 | 1.402,54 | 5.610,14 |
| 5 | 1.142,68 | 5.713,42 |
| 6 | 969,28 | 5.815,70 |
| 7 | 845,43 | 5.917,98 |
| 8 | 752,60 | 6.020,76 |
| 9 | 680,45 | 6.124,04 |
| 10 | 622,58 | 6.225,81 |
| 11 | 573,95 | 6.313,48 |
| 12 | 535,95 | 6.431,38 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.