13 * 5 cm - 44 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 243,45 | 2.677,90 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 243,45 | 2.677,90 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 243,45 | 2.677,90 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 243,45 | 2.677,90 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 243,45 | 2.677,90 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 242,86 | 2.671,51 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 242,86 | 2.671,51 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.131,92 | 2.131,92 |
| 2 | 1.143,56 | 2.287,12 |
| 3 | 776,87 | 2.330,61 |
| 4 | 593,47 | 2.373,89 |
| 5 | 483,52 | 2.417,60 |
| 6 | 410,15 | 2.460,88 |
| 7 | 357,74 | 2.504,15 |
| 8 | 318,46 | 2.547,64 |
| 9 | 287,93 | 2.591,35 |
| 10 | 263,44 | 2.634,41 |
| 11 | 242,86 | 2.671,51 |
| 12 | 226,78 | 2.721,40 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.