20 * 4 cm - 37 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtreli |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 20 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 37 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 152,15 | 1.673,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 152,15 | 1.673,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 152,15 | 1.673,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 152,15 | 1.673,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 152,15 | 1.673,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 151,79 | 1.669,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 151,79 | 1.669,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.332,45 | 1.332,45 |
| 2 | 714,73 | 1.429,45 |
| 3 | 485,54 | 1.456,63 |
| 4 | 370,92 | 1.483,68 |
| 5 | 302,20 | 1.511,00 |
| 6 | 256,34 | 1.538,05 |
| 7 | 223,59 | 1.565,10 |
| 8 | 199,04 | 1.592,28 |
| 9 | 179,95 | 1.619,59 |
| 10 | 164,65 | 1.646,51 |
| 11 | 151,79 | 1.669,69 |
| 12 | 141,74 | 1.700,87 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.