14 * 4,2 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 345,34 | 3.798,74 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 345,34 | 3.798,74 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 345,34 | 3.798,74 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 345,34 | 3.798,74 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 345,34 | 3.798,74 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 344,51 | 3.789,66 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 344,51 | 3.789,66 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.024,23 | 3.024,23 |
| 2 | 1.622,20 | 3.244,39 |
| 3 | 1.102,03 | 3.306,09 |
| 4 | 841,87 | 3.367,48 |
| 5 | 685,90 | 3.429,48 |
| 6 | 581,81 | 3.490,87 |
| 7 | 507,47 | 3.552,26 |
| 8 | 451,74 | 3.613,95 |
| 9 | 408,44 | 3.675,95 |
| 10 | 373,70 | 3.737,04 |
| 11 | 344,51 | 3.789,66 |
| 12 | 321,70 | 3.860,43 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.