13 * 3,8 cm - 59 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 59 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.088,20 | 11.970,17 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.088,20 | 11.970,17 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.088,20 | 11.970,17 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.088,20 | 11.970,17 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.088,20 | 11.970,17 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.085,60 | 11.941,58 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.085,60 | 11.941,58 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.529,63 | 9.529,63 |
| 2 | 5.111,70 | 10.223,39 |
| 3 | 3.472,60 | 10.417,79 |
| 4 | 2.652,81 | 10.611,24 |
| 5 | 2.161,32 | 10.806,60 |
| 6 | 1.833,34 | 11.000,05 |
| 7 | 1.599,07 | 11.193,50 |
| 8 | 1.423,49 | 11.387,91 |
| 9 | 1.287,03 | 11.583,27 |
| 10 | 1.177,58 | 11.775,76 |
| 11 | 1.085,60 | 11.941,58 |
| 12 | 1.013,71 | 12.164,57 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.