14 * 5,5 cm - 67 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 67gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.085,63 | 11.941,88 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.085,63 | 11.941,88 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.085,63 | 11.941,88 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.085,63 | 11.941,88 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.085,63 | 11.941,88 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.083,03 | 11.913,36 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.083,03 | 11.913,36 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.507,11 | 9.507,11 |
| 2 | 5.099,62 | 10.199,23 |
| 3 | 3.464,39 | 10.393,17 |
| 4 | 2.646,54 | 10.586,17 |
| 5 | 2.156,21 | 10.781,06 |
| 6 | 1.829,01 | 10.974,06 |
| 7 | 1.595,29 | 11.167,05 |
| 8 | 1.420,13 | 11.361,00 |
| 9 | 1.283,99 | 11.555,89 |
| 10 | 1.174,79 | 11.747,94 |
| 11 | 1.083,03 | 11.913,36 |
| 12 | 1.011,32 | 12.135,83 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.