13,5 * 4,7 cm - 68 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 68 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.089,09 | 11.979,97 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.089,09 | 11.979,97 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.089,09 | 11.979,97 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.089,09 | 11.979,97 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.089,09 | 11.979,97 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.086,49 | 11.951,35 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.086,49 | 11.951,35 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.537,43 | 9.537,43 |
| 2 | 5.115,88 | 10.231,75 |
| 3 | 3.475,44 | 10.426,32 |
| 4 | 2.654,98 | 10.619,93 |
| 5 | 2.163,09 | 10.815,45 |
| 6 | 1.834,84 | 11.009,06 |
| 7 | 1.600,38 | 11.202,67 |
| 8 | 1.424,65 | 11.397,23 |
| 9 | 1.288,08 | 11.592,75 |
| 10 | 1.178,54 | 11.785,40 |
| 11 | 1.086,49 | 11.951,35 |
| 12 | 1.014,54 | 12.174,53 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.