12 * 4,2 cm - 45 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,7 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,76 | 2.186,39 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,76 | 2.186,39 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,76 | 2.186,39 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,76 | 2.186,39 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,76 | 2.186,39 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,29 | 2.181,17 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,29 | 2.181,17 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,62 | 1.740,62 |
| 2 | 933,67 | 1.867,34 |
| 3 | 634,28 | 1.902,85 |
| 4 | 484,55 | 1.938,18 |
| 5 | 394,77 | 1.973,86 |
| 6 | 334,87 | 2.009,20 |
| 7 | 292,08 | 2.044,53 |
| 8 | 260,01 | 2.080,04 |
| 9 | 235,08 | 2.115,72 |
| 10 | 215,09 | 2.150,88 |
| 11 | 198,29 | 2.181,17 |
| 12 | 185,16 | 2.221,90 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.