18 * 9,5 cm - 86 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 9,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 18 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 86 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.330,02 | 14.630,21 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.330,02 | 14.630,21 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.330,02 | 14.630,21 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.330,02 | 14.630,21 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.330,02 | 14.630,21 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.326,84 | 14.595,27 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.326,84 | 14.595,27 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.647,33 | 11.647,33 |
| 2 | 6.247,63 | 12.495,26 |
| 3 | 4.244,29 | 12.732,86 |
| 4 | 3.242,33 | 12.969,30 |
| 5 | 2.641,61 | 13.208,07 |
| 6 | 2.240,75 | 13.444,51 |
| 7 | 1.954,42 | 13.680,95 |
| 8 | 1.739,82 | 13.918,56 |
| 9 | 1.573,04 | 14.157,33 |
| 10 | 1.439,26 | 14.392,61 |
| 11 | 1.326,84 | 14.595,27 |
| 12 | 1.238,99 | 14.867,82 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.