13,5 * 4 cm - 34 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 34 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 456,46 | 5.021,06 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 456,46 | 5.021,06 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 456,46 | 5.021,06 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 456,46 | 5.021,06 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 456,46 | 5.021,06 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 455,37 | 5.009,07 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 455,37 | 5.009,07 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.997,34 | 3.997,34 |
| 2 | 2.144,18 | 4.288,35 |
| 3 | 1.456,63 | 4.369,89 |
| 4 | 1.112,76 | 4.451,04 |
| 5 | 906,60 | 4.532,98 |
| 6 | 769,02 | 4.614,13 |
| 7 | 670,75 | 4.695,28 |
| 8 | 597,10 | 4.776,82 |
| 9 | 539,86 | 4.858,77 |
| 10 | 493,95 | 4.939,51 |
| 11 | 455,37 | 5.009,07 |
| 12 | 425,22 | 5.102,60 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.