13 * 4,2 cm - 55 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 183,23 | 2.015,50 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 183,23 | 2.015,50 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 183,23 | 2.015,50 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 183,23 | 2.015,50 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 183,23 | 2.015,50 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 182,79 | 2.010,69 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 182,79 | 2.010,69 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.604,57 | 1.604,57 |
| 2 | 860,69 | 1.721,38 |
| 3 | 584,71 | 1.754,12 |
| 4 | 446,67 | 1.786,69 |
| 5 | 363,92 | 1.819,58 |
| 6 | 308,69 | 1.852,16 |
| 7 | 269,25 | 1.884,73 |
| 8 | 239,68 | 1.917,46 |
| 9 | 216,71 | 1.950,35 |
| 10 | 198,28 | 1.982,77 |
| 11 | 182,79 | 2.010,69 |
| 12 | 170,69 | 2.048,23 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.