14,5 * 4,8 cm - 60 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Hollanda |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.936,44 | 43.300,89 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.936,44 | 43.300,89 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.936,44 | 43.300,89 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.936,44 | 43.300,89 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.936,44 | 43.300,89 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.927,04 | 43.197,48 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.927,04 | 43.197,48 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.472,49 | 34.472,49 |
| 2 | 18.491,05 | 36.982,09 |
| 3 | 12.561,78 | 37.685,33 |
| 4 | 9.596,28 | 38.385,12 |
| 5 | 7.818,36 | 39.091,80 |
| 6 | 6.631,93 | 39.791,60 |
| 7 | 5.784,48 | 40.491,39 |
| 8 | 5.149,33 | 41.194,63 |
| 9 | 4.655,70 | 41.901,31 |
| 10 | 4.259,77 | 42.597,66 |
| 11 | 3.927,04 | 43.197,48 |
| 12 | 3.667,01 | 44.004,13 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.