14 * 5,3 cm - 60 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Hollanda |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.330,84 | 36.639,22 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.330,84 | 36.639,22 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.330,84 | 36.639,22 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.330,84 | 36.639,22 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.330,84 | 36.639,22 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.322,88 | 36.551,71 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.322,88 | 36.551,71 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 29.169,03 | 29.169,03 |
| 2 | 15.646,27 | 31.292,54 |
| 3 | 10.629,19 | 31.887,58 |
| 4 | 8.119,93 | 32.479,71 |
| 5 | 6.615,54 | 33.077,68 |
| 6 | 5.611,64 | 33.669,81 |
| 7 | 4.894,56 | 34.261,94 |
| 8 | 4.357,12 | 34.856,99 |
| 9 | 3.939,44 | 35.454,96 |
| 10 | 3.604,42 | 36.044,17 |
| 11 | 3.322,88 | 36.551,71 |
| 12 | 3.102,86 | 37.234,27 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.