15,5 * 342 cm - 25 gr - Orijinal, deri çantasıyla birlikte.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 25 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.635,14 | 17.986,52 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.635,14 | 17.986,52 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.635,14 | 17.986,52 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.635,14 | 17.986,52 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.635,14 | 17.986,52 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.631,23 | 17.943,56 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.631,23 | 17.943,56 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.319,34 | 14.319,34 |
| 2 | 7.680,90 | 15.361,79 |
| 3 | 5.217,97 | 15.653,90 |
| 4 | 3.986,15 | 15.944,59 |
| 5 | 3.247,63 | 16.238,13 |
| 6 | 2.754,80 | 16.528,81 |
| 7 | 2.402,79 | 16.819,50 |
| 8 | 2.138,95 | 17.111,61 |
| 9 | 1.933,91 | 17.405,16 |
| 10 | 1.769,44 | 17.694,41 |
| 11 | 1.631,23 | 17.943,56 |
| 12 | 1.523,22 | 18.278,64 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.