14 * 4,8 cm - 37 gr - Orijinal, deri çantasıyla birlikte.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 37 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.632,30 | 17.955,26 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.632,30 | 17.955,26 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.632,30 | 17.955,26 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.632,30 | 17.955,26 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.632,30 | 17.955,26 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.628,40 | 17.912,38 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.628,40 | 17.912,38 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.294,45 | 14.294,45 |
| 2 | 7.667,55 | 15.335,09 |
| 3 | 5.208,90 | 15.626,69 |
| 4 | 3.979,22 | 15.916,87 |
| 5 | 3.241,98 | 16.209,91 |
| 6 | 2.750,01 | 16.500,08 |
| 7 | 2.398,61 | 16.790,26 |
| 8 | 2.135,23 | 17.081,87 |
| 9 | 1.930,54 | 17.374,90 |
| 10 | 1.766,37 | 17.663,65 |
| 11 | 1.628,40 | 17.912,38 |
| 12 | 1.520,57 | 18.246,87 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.