13,5 * 3,7 cm - 29 gr - Orijinal, deri çantasıyla birlikte.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 29 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.908,12 | 31.989,31 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.908,12 | 31.989,31 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.908,12 | 31.989,31 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.908,12 | 31.989,31 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.908,12 | 31.989,31 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.901,17 | 31.912,91 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.901,17 | 31.912,91 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.467,17 | 25.467,17 |
| 2 | 13.660,59 | 27.321,18 |
| 3 | 9.280,24 | 27.840,71 |
| 4 | 7.089,42 | 28.357,69 |
| 5 | 5.775,95 | 28.879,77 |
| 6 | 4.899,46 | 29.396,75 |
| 7 | 4.273,39 | 29.913,74 |
| 8 | 3.804,16 | 30.433,27 |
| 9 | 3.439,48 | 30.955,35 |
| 10 | 3.146,98 | 31.469,78 |
| 11 | 2.901,17 | 31.912,91 |
| 12 | 2.709,07 | 32.508,84 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.