14 * 4 cm - 28 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 28 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 363,36 | 3.997,01 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 363,36 | 3.997,01 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 363,36 | 3.997,01 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 363,36 | 3.997,01 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 363,36 | 3.997,01 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 362,50 | 3.987,46 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 362,50 | 3.987,46 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.182,08 | 3.182,08 |
| 2 | 1.706,87 | 3.413,74 |
| 3 | 1.159,55 | 3.478,65 |
| 4 | 885,81 | 3.543,25 |
| 5 | 721,70 | 3.608,48 |
| 6 | 612,18 | 3.673,07 |
| 7 | 533,95 | 3.737,67 |
| 8 | 475,32 | 3.802,59 |
| 9 | 429,76 | 3.867,82 |
| 10 | 393,21 | 3.932,10 |
| 11 | 362,50 | 3.987,46 |
| 12 | 338,49 | 4.061,93 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.