13,5 * 4,8 cm - 44 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 663,44 | 7.297,82 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 663,44 | 7.297,82 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 663,44 | 7.297,82 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 663,44 | 7.297,82 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 663,44 | 7.297,82 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 661,85 | 7.280,39 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 661,85 | 7.280,39 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.809,90 | 5.809,90 |
| 2 | 3.116,43 | 6.232,86 |
| 3 | 2.117,13 | 6.351,38 |
| 4 | 1.617,33 | 6.469,32 |
| 5 | 1.317,69 | 6.588,43 |
| 6 | 1.117,73 | 6.706,37 |
| 7 | 974,90 | 6.824,31 |
| 8 | 867,85 | 6.942,83 |
| 9 | 784,66 | 7.061,93 |
| 10 | 717,93 | 7.179,29 |
| 11 | 661,85 | 7.280,39 |
| 12 | 618,03 | 7.416,34 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.