14 * 5,5 cm - 66 gr Akrilik Ağızlık
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 66 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.407,50 | 15.482,46 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.407,50 | 15.482,46 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.407,50 | 15.482,46 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.407,50 | 15.482,46 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.407,50 | 15.482,46 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.404,14 | 15.445,49 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.404,14 | 15.445,49 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.325,82 | 12.325,82 |
| 2 | 6.611,57 | 13.223,14 |
| 3 | 4.491,53 | 13.474,59 |
| 4 | 3.431,20 | 13.724,80 |
| 5 | 2.795,50 | 13.977,48 |
| 6 | 2.371,28 | 14.227,69 |
| 7 | 2.068,27 | 14.477,91 |
| 8 | 1.841,17 | 14.729,35 |
| 9 | 1.664,67 | 14.982,03 |
| 10 | 1.523,10 | 15.231,02 |
| 11 | 1.404,14 | 15.445,49 |
| 12 | 1.311,16 | 15.733,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.