14,5 * 4,7 cm - 37 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar - Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal sistem |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 37 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 870,32 | 9.573,49 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 870,32 | 9.573,49 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 870,32 | 9.573,49 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 870,32 | 9.573,49 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 870,32 | 9.573,49 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 868,24 | 9.550,63 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 868,24 | 9.550,63 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.621,60 | 7.621,60 |
| 2 | 4.088,23 | 8.176,45 |
| 3 | 2.777,31 | 8.331,93 |
| 4 | 2.121,66 | 8.486,65 |
| 5 | 1.728,58 | 8.642,89 |
| 6 | 1.466,27 | 8.797,61 |
| 7 | 1.278,90 | 8.952,33 |
| 8 | 1.138,48 | 9.107,81 |
| 9 | 1.029,34 | 9.264,05 |
| 10 | 941,80 | 9.418,01 |
| 11 | 868,24 | 9.550,63 |
| 12 | 810,75 | 9.728,97 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.