26,5 * 5,5 cm - 60 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 26,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 298,22 | 3.280,43 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 298,22 | 3.280,43 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 298,22 | 3.280,43 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 298,22 | 3.280,43 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 298,22 | 3.280,43 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 297,51 | 3.272,60 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 297,51 | 3.272,60 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.611,60 | 2.611,60 |
| 2 | 1.400,86 | 2.801,72 |
| 3 | 951,67 | 2.855,00 |
| 4 | 727,01 | 2.908,02 |
| 5 | 592,31 | 2.961,55 |
| 6 | 502,43 | 3.014,57 |
| 7 | 438,23 | 3.067,59 |
| 8 | 390,11 | 3.120,86 |
| 9 | 352,71 | 3.174,40 |
| 10 | 322,72 | 3.227,15 |
| 11 | 297,51 | 3.272,60 |
| 12 | 277,81 | 3.333,71 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.