13 * 3,7 cm - 35 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,68 | 1.998,51 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,68 | 1.998,51 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,68 | 1.998,51 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,68 | 1.998,51 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,68 | 1.998,51 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,25 | 1.993,73 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,25 | 1.993,73 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,04 | 1.591,04 |
| 2 | 853,44 | 1.706,87 |
| 3 | 579,77 | 1.739,32 |
| 4 | 442,91 | 1.771,62 |
| 5 | 360,85 | 1.804,24 |
| 6 | 306,09 | 1.836,54 |
| 7 | 266,98 | 1.868,84 |
| 8 | 237,66 | 1.901,29 |
| 9 | 214,88 | 1.933,91 |
| 10 | 196,61 | 1.966,05 |
| 11 | 181,25 | 1.993,73 |
| 12 | 169,25 | 2.030,96 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.