13 * 3,5 cm - 30 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,67 | 2.075,37 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,67 | 2.075,37 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,67 | 2.075,37 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,67 | 2.075,37 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,67 | 2.075,37 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,22 | 2.070,41 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,22 | 2.070,41 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.652,23 | 1.652,23 |
| 2 | 886,26 | 1.772,51 |
| 3 | 602,07 | 1.806,22 |
| 4 | 459,94 | 1.839,76 |
| 5 | 374,73 | 1.873,63 |
| 6 | 317,86 | 1.907,17 |
| 7 | 277,24 | 1.940,71 |
| 8 | 246,80 | 1.974,41 |
| 9 | 223,14 | 2.008,29 |
| 10 | 204,17 | 2.041,66 |
| 11 | 188,22 | 2.070,41 |
| 12 | 175,76 | 2.109,07 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.