13,5 * 4 cm - 55 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,97 | 2.265,72 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,97 | 2.265,72 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,97 | 2.265,72 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,97 | 2.265,72 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,97 | 2.265,72 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,48 | 2.260,30 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,48 | 2.260,30 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,77 | 1.803,77 |
| 2 | 967,54 | 1.935,08 |
| 3 | 657,29 | 1.971,88 |
| 4 | 502,13 | 2.008,50 |
| 5 | 409,10 | 2.045,48 |
| 6 | 347,02 | 2.082,09 |
| 7 | 302,67 | 2.118,71 |
| 8 | 269,44 | 2.155,51 |
| 9 | 243,61 | 2.192,48 |
| 10 | 222,89 | 2.228,92 |
| 11 | 205,48 | 2.260,30 |
| 12 | 191,88 | 2.302,51 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.